Ga snel naar
Wie zijn wij?
Binnen de behandeldienst V&V wordt er multidisciplinair behandeling geleverd aan diverse doelgroepen: longstay psychogeriatrie (pg), gerontopsychiatrie chronische somatiek, palliatieve zorg, somatische revalidatie en dubbelzorg revalidatie (revalidatie bij cognitieve problematiek). De standplaatsen zijn: De Enk in Zuidlaren, het Heymanscentrum en ’t Blauwbörgje in Groningen. Daar vanuit werken zij voor diverse (kleinschalige) woonvormen in Drenthe en de stad Groningen. Voor meer informatie over de locaties verwijzen wij u naar www.dignis.nl. Binnen de behandeldienst werken 10 specialisten ouderengeneeskunde. Daarnaast werken er specialisten ouderengeneeskunde en huisartsen in opleiding.
Voor somatische vragen binnen Lentis GGZ wordt een beroep gedaan op de artsen van het Medisch Centrum. De artsen verrichten werkzaamheden op de locaties Zuidlaren, Groningen en Winschoten. Het team bestaat uit 3 somatische artsen, twee verpleegkundig specialisten, een physician assistant en doktersassistentes.
Wie zoeken wij?
Voor de medische dienst van Dignis zijn wij op zoek naar een Basisarts/ANIOS. Gemiddeld 24 uur per week.
Standplaats Zuidlaren.
Je bent in het bezit van afgeronde academische opleiding geneeskunde. Een BIG, alsmede AGB registratie is vereist. Je bent in het bezit van een geldig rijbewijs en een auto.
Wat wordt er van je verwacht?
• Je beschikt over goede contactuele en communicatieve kwaliteiten en een motiverende en respectvolle omgang met patiënten;
• Dat je in staat bent in een team te werken maar ook zelfstandig kunt werken, flexibel, stress bestendig en enthousiast bent;
• Dat je bereid bent deel te nemen aan bereikbaarheidsdiensten als onderdeel van de functie
Wat houdt de functie in?
• Het voeren van Intakes, onderzoek, diagnostiek en behandeling;
• medicatiebegeleiding;
• het verwijzen van cliënten voor een specialistische behandeling;
• Je zult deelnemen aan de 24-uursdienst (rijbewijs is noodzakelijk);
• Je hebt contact met verwijzers, en zult samenwerken met verschillende disciplines;
• tevens deelname aan relevante workshops of congressen;
• Je werkt nauw samen met de betrokken psychiater;